Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Ryanair będzie latał z Lublina do Liverpoolu

Utworzony przez lbn, 31 października 2012 r. o 11:18 Powrót do artykułu
cccx napisał:
czekamy jeszcze na połączenia lokalne Lublin -radawiec-chełm- zamość. Może jakiś busiarz przerobi swój złom z autobusu na antka i będzie kopcił po niebie
Świetna sprawa z Zamościa do Lublina w pięć minut i przy cenach jak w busie.Jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli Lufthansa nie chce latac do Lublina to moze sprobowac porozmawiac z Airberlin. To druga najwieksza linia lotnicza w Niemczech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna sprawa teraz prosto z Lublina na ZMYWAK bez przesiadki, gratulacje Polsko "C".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do Bristolu ??? kiedy będzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Exeter i jestem z Lublina. Za każdym razem latam z Bristol do Rzeszowa w tym roku do Modlina. Większosc pasażerów w samolocie to mieszkańcy Lublina lub jego okolic. Mam nadzieję że Ryanair otworzy w przyszłym roku połączenie Bristol-Lublin. BRISTOL-LUBLIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Exeter i jestem z Lublina. Za każdym razem latam z Bristol do Rzeszowa w tym roku do Modlina. Większosc pasażerów w samolocie to mieszkańcy Lublina lub jego okolic. Mam nadzieję że Ryanair otworzy w przyszłym roku połączenie Bristol-Lublin. BRISTOL-LUBLIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frankfurt-Lublin kiedy bedzie. Pasazerów nie zabraknie. Wiekszosc ludzi leci do Wawy-Okecie Lufthansa. Wole dolozyc kilka groszy do biletu Lufthansy i ladowac w Lublinie a nie w tym zakorkowanym miescie Warszawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loty do Londynu są gów....no warte! Każdy traktuje Londyn jako port przesiadkowy a ladowanie po 21.00 nie pozwoli na dotarcie do innych miast UK. A gdzie połączenia do Szkocji?Aberdeen?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak znalazłeś masę ludzi Lubelszczyzny,to wskaż dokładnie na jakim terenie oni mieszkają.
Np. Ja mieszkam koło Bristolu, a pochodzę z pod Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Szkocji jak nie było, tak nie ma. Poprzyjmy http://www.facebook....LublinEdinburgh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Szkocji jak nie było, tak nie ma. Poprzyjmy http://www.facebook....LublinEdinburgh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Szkocji jak nie było, tak nie ma. Poprzyjmy http://www.facebook....LublinEdinburgh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooo tak! czekamy z utesknieniem na polaczenia z Edynburgiem lub z Glasgow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będą loty do Paryża? Nie trzeba było by jeździć do Krakowa czy Warszawy albo tłuc się do Modlina. Nie może Port Lublin dogadać się np. z Wizz Air czy Easy Jet? Cały czas tylko oferujecie kierunki dla tych co pracują na Wyspach a nie tylko tam wyjechali ludzie za chlebem.
Ostatnio edytowany 31 października 2012 r. o 22:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebastian napisał:
Np. Ja mieszkam koło Bristolu, a pochodzę z pod Lublina
To się rozumiemy,że to kraina,która się zaczyna i kończy wokół Lublina,a dalej to lubelskie się zaczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozklad lotow Wizzair do Oslo jest kompletnie nieprzemyslany. Nie wszyscy pracuja w Oslo, i niektorzy musza sie przesiadac. Niestety samolot laduje zbyt pozno, a z Sandefjord nie ma juz samolotow o tej porze. Godziny wylotu powinny byc odwrocone wtedy nie byloby problemow z przesiadka. Nadal zmuszony jestem ( i wielu innych) latac do Warszawy z Norwegianem lub Sasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie o obiecankach,tylko o konkretach:1/czy jakiś samolot w tym roku odleci ze Świdnika?2/Jeżeli tak ,to gdzie i kiedy i gdzie można nabyć bilety ,od którego dnia? Pisanie o obiecankach jest bezsensowne.A może najpierw będą premie i nagrody ,a potem prezesi zaczną "dumać nad lotami"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze nie ma nic z Gatwicka tylko w obu przypadkach polnocny Londyn. Kiedy tanie linie zrozumieja, ze do Polski lata duzo osob z dziecmi, ktorzy wola doplacic pare groszy wiecej i nie tluc sie godzinami po nocach do Luton czy Stanstead. Choc jeden lot w tygodniu z Gatwicka, pls. Stelios zmiluj sie. No i zastanawiam sie kiedy tanie linie odkryja, ze z lubelskiego tabuny ludzi pracuja we Wloszech?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często latam do Bristolu, z Reszowa, zawsze pełny samolot w obie strony. Stanowczo takie połączenie byłoby opłacalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak znalazłeś masę ludzi Lubelszczyzny,to wskaż dokładnie na jakim terenie oni mieszkają.
głupie pytanie, do Bristolu z Rzeszowa, czy Warszawy zawsze pełny samolot, na pewno połączenie opłacalne, więc co tu wskazywać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...